Т
О
Л
О
К
А

Затишний коворкінг
для приємної роботи

;

Друзі, ми зачинені.

Цей грудень – останній місяць роботи коворкінгу Толока на Оболоні.

І 25 грудня був нашим останнім робочим днем ​​на цій локації. Світова пандемія та внутрішні чинники докорінно змінили наші плани.

Це був неймовірний досвід і з нами залишаються багато приємних спогадів. Віримо, що багатьом з вас знайдеться, що згадати про Толоку.

Ми раді тим моментам та можливостям, які знайшли тут, вдячні нашим коворкерам та гостям, командам адмінчиків, які реалізовували саму ідею суспільного простору, цю атмосферу та стан духу.

Сподіваємось, що ви, друзі, змогли використати його повністю.

Дякуємо, що були з нами )
Ваша "Толока"

 

Оболонь

пр. Героїв Сталинграда, 24
+38 (066) 217-06-50
toloka.obolon@gmail.com
   

Пн-Пт: 9-00 до 21-00, 
Сб-НД: 11-00 до 20-00

 

Що таке коворкінг в цілому, і слово "толока" зокрема:

Коворкінг (від англ. Co-working, «спільна робота») в широкому сенсі - підхід до організації праці людей з різною зайнятістю в загальному просторі; у вузькому - подібний простір, колективний офіс (англ. coworking space). Коворкінг характеризує гнучка організація робочого простору і прагнення до формування спільнот резидентів і внутрішньої культури (Wiki).

Толо́ка — одноразова безоплатна праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи: збір врожаю, спорудження будівель і інше. За звичаями українців, білорусів, прибалтійців та багатьох інших культур, толока є формою взаємодопомоги, на яку скликають сусідів, родичів та товаришів. Зазвичай толока передбачає частування працівників )) Англійською "Communal work" або ж "Barn raising"(Wiki)

Оболонь

пр. Героїв Сталинграда, 24
+38 (066) 217-06-50
toloka.obolon@gmail.com
   

Пн-Пт: 9-00 до 21-00, 
Сб-НД: 11-00 до 20-00